Keller Williams Milwaukee Southwest - Peter Promersberger
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 564 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  N101W17154 Tanglewood, Germantown, WI 53022

  Listing Courtesy Of: First Weber Inc - Menomonee Falls, (414) 807-7053, Braden Team*
  I ri - 233 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  2146 Deer, Waukesha, WI 53189

  Listing Courtesy Of: Top Tier Realty, (262) 893-0844, Rashid W Khatib
  I ri - 1 233 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  N45W22435 Planetree, Pewaukee, WI 53072

  Listing Courtesy Of: First Weber Inc- Mequon, (414) 750-0075, W Scott Boyd
  I ri - 57 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  1340 Ridgeway, Brookfield, WI 53045

  Listing Courtesy Of: Real Estate Consultants of Wisconsin, (414) 254-4549, Ron Simon
  I ri - 67 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  10034 112th, Franklin, WI 53132

  Listing Courtesy Of: BOLD Realty, LLC, (414) 861-6994, James D Purcell
  I ri - 709 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  6 bd
  4 ba
  metra katrorë
  ac
  5075 Forest Hill, Franklin, WI 53132

  Listing Courtesy Of: EXP Realty LLC-West Allis, (414) 699-6417, Alexandria Medina
  I ri - 805 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  W192N5438 Red Crown, Menomonee Falls, WI 53051

  Listing Courtesy Of: Keller Williams-MNS Wauwatosa, (262) 227-4005, Amelia L Merrick
  I ri - 1 959 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2 ba
  metra katrorë
  ac
  W251N2312 Valleyview, Pewaukee, WI 53072

  Listing Courtesy Of: Bielinski Homes, Inc., (262) 844-6291, Jennifer Durand
  I ri - 39 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3 ba
  metra katrorë
  ac
  W237N6988 Red Oak, Sussex, WI 53089

  Listing Courtesy Of: First Weber Inc - Menomonee Falls, (414) 807-7053, Braden Team*
  Dëshmi të veçuara
  "Peter was amazing to work with and I would highly recommend him to anyone looking to buy or sell."
  Shiko me shume
  Chris S
  Germantown, WI / sht 2023
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Peter Promersberger
  Numri i licencës: WI 58232-94

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c18gda3jr7sj0idjq6i0.png
  Keller Williams Milwaukee Southwest
  2665 S. Moorland Road New Berlin,WI 53151
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.